Izdevumi

Izdevumi

Tā kā daudzās vajadzīgās grāmatas japāņu valodas apgūšanai latviešu valodā līdz šim nav veidotas, mācību procesā radās nepieciešamība tās veidot pašiem, iesaistot skolniekus. Tāda prakse ļauj iegaumēt vairāk vārdus un iegūt jaunas prasmes valodas apgūšanā.

Bet pēc pieredzes ar apgādiem un tipogrāfijām, kuras dzīvo pēc vecām padomju tradīcijām ražot vairāk eksemplārus nekā līgumā paredzēts, nolēmām veidot arī pašu apgādu un pašu drukātavu, lai nodrošinātu sevi ar mazām tiražām bez nepatīkamiem pārsteigumiem ar īpatnējiem partneriem.

Tā kā Ekonomikas policija pierādīja, ka JAPĀŅU LATVIEŠU MĀCĪBU KANDŽI VĀRDNĪCA tipogrāfijā ELPA nodrukāta nevis 500 eksemplāros kā pasūtīts, bet gan “daudz vairāk”, un šie “daudz vairāk” tūdaļ tika nesti uz grāmatu veikalu notirgošanai, tad, tā kā prokuratūra pažēloja vainīgos un nolēma procesu neuzsākt, Studija GENGO arī nolēma vārdnīcas virzību uz tirgošanu apturēt. To var dabūt tikai pret ziedojumu Studijā.

Skolnieks prot atrast vajadzīgo leksiku vai kandži, apstrādāt to, izvietot lapā, maketēt gan mazu darbu, gan lielu darbu, izdrukāt to pēc visiem drukāšanas darbiem.

© 2012 - 2024 Gengo.lv